Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most derült ki a felvételi...

Most derült ki a felvételi eredmény és a leendő osztálytársaim ilyen pózolós pics@k! Hogy fogok beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem előítélet (amúgy az iskola nagyon jó, szóval nem azért mert ilyen lepukkant helyre megyek), megnéztem őket facebookon és az összes baromira kisminkelve, miniruhákban pózol a tükör előtt. Én viszont nem vagyok ilyen! Képtelen lennék alkalmazkodni, viszont annyira nem szeretnék kívül álló lenni, sosem voltam az.

15/l


2011. ápr. 20. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz 15 évesen nyolcadikos?
2011. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az egyik bnőm is azthitte!;) Mikor meglátta a leendő osztálytársait (ami már vagy egy éve volt), mondja nekem :" Hogy fogok beilleszkedni?? Én nem sminkelek, de közülük nagyon sokan...

Most nagyon jól megvan velük, kiderült tök jófejek;).


Ha megkérhetlek arra, akkor ne használd azt a csúnya szót, ez irigységre is utalhat, tudod? :)Ha te nem vagy olyan, az egyátalán nem baj, de ettől nem nézzük le azokat, akik pózolnak, sminkelnek....akkor a modellek is pics@k?

2011. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért furcsa hogy 15 évesen 8.-os vagyok? Az osztálytársaim is 15 évesek:D Amúgy én tényleg idősebb vagyok, mert nem soká 16 leszek, de ez azért van mert pár évig külföldön éltem, és egy osztállyal lejjebb kerültem, mert a magyarral le voltam maradva.
2011. ápr. 20. 19:10
 4/7 A kérdező kommentje:
második válaszoló: remélem úgy is lesz ahogy a barátnőddel, viszont féltékeny az nem vagyok, mert én is tudnék smikkelni és miniszoknyákban járni. Te is tudod mire gondotam. Mostanában nagy divatt lett.
2011. ápr. 20. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mindenki 14

amúgy több ember is van ugyanazzal a névvel

nem lehet hogy másikat néztél?

2011. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a legtöbbre csak egy vagy kettő találat jött ki és abból kitaláltam hogy melyik az. Persze voltak olyanok ahol több ezer olyan nevű ember van, reménykedem hogy közöttük lesz pár normális.(bár a gimibe tényleg normális embereket láttam, lehet hogy ők alkalmazkodnak az ottaniakhoz(remélem))
2011. ápr. 20. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, azért ne parázz ennyire. Nekem volt olyan osztálytársam akit először megismertem élőbe, és rá akartam keresni facebookon és találd ki mi történt! Meg se ismertem a kép alapján, csak akkor esett le hogy ő az amikor mondta hogy ő van a képen. :)
2011. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!