Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemre biosz a felvételi,...

Egyetemre biosz a felvételi, de nekünk biosz csak 9 és 10. ben volt és úgy tudom, hogy a 11. és 12. évvégi eredmény kell a felvételibe! Akkor most nekem a 9 és 10-es évvégi eredményt számítják be?!

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, és nagyon szeretnék a Miskolci Egyetemen védőnőnek tanulni! Sajnos anno közgázos osztályba jelentkeztem, de nem ezt szeretném tovább tanulni! Szerintetek beszámítják a 9 és 10. évvégi eredményem bioszból?
2011. aug. 31. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg úgy van hogy az utolsó két tanult évet számítják be. Tehát igen, beszámítják a 9, 10.-et.

De azért érdemes lenne ennek jobban utána járnod.

2011. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó két évet számítják, nem a 11. 12. évvégit. Én infóból mentem, a 9-10et számították bele mert utána már nem volt
2011. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó 2 év kell, szó sincs arról, hogy 11. és 12. év vége. Nyilván a legtöbb tantárgy még akkor is tart, de mint a Te példád is mutatja, nem mind.


Amúgy a felvételi tantárgynak nincs köze ahhoz, hogy mit írsz be utolsó 2 év végi tárgynak. Teljesen függetlenek egymástól. Bármilyen természettudományos tárgynak beírhatod az utolsó 2 év végi eredményét, értelemszerűen azt érdemes, amelyik a legjobb. A felvételi tárgy meg ettől teljesen különböző tárgy is lehet, konkrétan az, amit az egyetem elvár.

2011. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!