Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha költségtérítéses hallgató...

Ha költségtérítéses hallgató vagyok, a gyakorlati félévemet is ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Kötelező a féléves gyakorlat az egyetemen. Fizetni kell azt a félévet is? Fizetés jár?

Köszi


2009. márc. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Te fizetsz. Ha nem olyan helyen vagy gyakorlaton ahol alkalmaznak gyakornokként akkor nincs fizetés.
2009. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen....mert fel is kell venni neten is mint szakmai gyakorlat vagy mi...

nem tudom mikor végzel...de van ahol levelezőn azt csinálják, hogy meg lehet szerezni suli alatt x hónap munkaviszonnyal kapcsolódó helyen..szal nyáron vagy akár suli alatt ha lehetséges vagy vizsgaidőszakok

2009. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

Akkor ha suli alatt megcsinálom a gyakorlatot, spórolok egy fél évet időben és nem is kell annyit fizetnem :)

köszi mégegyszer

2009. márc. 4. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nappalis vagy kérdzed meg to-t

levelezőn van így..mer hát..az más mert ők meloznak mellette

2009. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!