Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középsuli O_O félek. Nektek...

Középsuli O_O félek. Nektek milyen volt az első hét. Nap?

Figyelt kérdés
8.os vagyok és nagyon ballagásközelben és megyek gimibe és persze jön velem egykét ember a sulibol de nemnagyon vagyunk barátok, szeretnék új barátokat szerezni szóval hogymegy ez az első nap első hét? ismerkedés ilyenek..
2011. ápr. 21. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj mindenkihez közeledni, akit szimpatikusnak találsz ! Nekem ez nem jött be anno, elég szar volt az első év is ...
2011. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első nap? Fú, nagyon rossz - kétes értelemben. Izgalmas is, meg félős is. Új osztályfőnök, új osztálytársak. Emlékszem Szandival váltottam egy mondatot. Megkérdeztem, hogy hívják és ülünk-e egymás mellé? De végül Gitta mellé ült. Nekem 2,5 év kellett mire beilleszkedtem. Tán 2 ember van, akire számíthatnék a bajban... különben mind jó fej!
2011. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Első két év elég retek volt, Miskolcon jártam a Földesbe. Tele volt nagyképű alakokkal akik ráadásul idióták is voltak. Nem mondom hogy annyira 'hűderossz' volt de nagyon kevés olyan tag járt oda akiben tényleg meg lehetett bízni, + ami még rossz volt hogy 44-en voltunk egy osztályban... Illetve az osztályfőnököm is egy agybeteg figura volt, az egyik lánynak osztályfőnökit adott mert kifestette a körmét, és hasonlók. Ami viszont nagyon tetszett, az az volt, hogy kolis voltam. Az nagyon nagy buli volt, bármikor visszamennék:D Szóval 2 év után iskolát váltottam. Ez is gimi volt, de egy elég 'gagyi'. Itt viszont minden teljesen más volt. Rendesek voltak a tanárok és az osztálytársak is. Itt csak 20-an voltunk egy osztályban, és ez az egész környezetváltozás pozitívan hatott rám, 3. és 4. évben is kitűnő voltam, érettségim is kitűnő lett, 92%-os emelt angollal és 95%-os emelt törivel.


Esetleg pár tipp neked: azokkal próbálj meg haverkodni akik a te sulidból mennek oda, mivel lesz közös témátok, ha más nem, akkor a régi suli. Aztán majd csapódnak hozzátok mások is ha látják hogy ott van 'élet'.

Tanárokkal próbálj meg rendesen viselkedni, inkább legyél kicsit 'nyalis' mint hogy utáljanak, mert az csak neked árt.


Sok sikert, jó tanulást.

2011. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszí! ^^
2011. ápr. 23. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!