Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítónak szeretnék menni, de...

Tanítónak szeretnék menni, de nincs valami gyönyörű hangom. Lehet így esélyem? Aki hasonló helyzetben volt, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
A többi követelménnyel nem lenne gondom,7 évig jártam színjátszóra,így a beszédkészség kipipálva.Rendszeresen mozgom,a testnevelési gyakorlatokkal szintén nem lenne problémám.Ám az ének...természtesen el tudok énekelni néhány dalt,és májustól énektenárhoz fogok járni,hogy a szólmizálás stb jól menjen.Rendelkezem egészséges,erős hanggal,de nem egy énekkarba való vagyok:S Elcsúszhatok emiatt az alkalmasságin?
2011. ápr. 25. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Elég ha eltalálod a hangokat, nem kell annak szépnek is lenni. :-)
2011. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alkalmasságin mkit átengednek :) nem azt nézik h hol vagy hamis meg ilyenek, csak legyen azért hangod.

Aztán úgyis az alapoktól lesz minden tanulva, majd a végére szép énekhangod lesz(jobb esetben xD)

(Azért hamisan nem lehet természetesen énekelni a gyerekek előtt, mert kiröhögnének)

2011. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem mondanám, hogy mindenkit átengednek. Csak akkor ha mindent alapszinten meg tudsz csinálni. Ha valaki dadog, raccsol, vagy hadar azt rögtön kiszórják. Vagy a fizikain is, ha mondjuk nem tudsz fejen állni. A zenei résznél is, ha nincs ritmusérzéked, hallásod, akkor nem engednek át csak úgy babra.
2011. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azért sztem az alap h olyan ember aki pl raccsol nem jelentkezik ilyen szakra :) szóval én nem úgy értettem, a mindenki alatt, hogy az ilyeneket is átengedik :)
2011. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!