Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is van hasonló helyzetben?...

Más is van hasonló helyzetben? Nem kaptam meg április 30-ig a csekket, akkor mostmár oda a jelentkezésem?

Figyelt kérdés
Elektronikusan jelentkeztem főiskolára, ahol ugye azt írták, hogy április 30-ig küldik a csekket, amire be kell fizetni az összeget. Csakhogy nem kaptam meg. De a nagy felfordulásban, ami a ballagás és érettségi körül volt, totál el is felejtettünk telefonálni. Most akkor mi lesz? Semmissé teszik a jelentkezésemet? :( Kérlek, ha valaki ilyen helyzetben van, jelentkezzen már, fontos lenne!!!
2009. máj. 8. 12:54
 1/5 anonim válasza:
Én is neten jelentkeztem,és nekem is kellett volna csekknek jönnie és nem jött.Tehát én is kíváncsi vagyok :S
2009. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig akárkitől kérdeztem, aki elektronikusan jelentkezett, nem kapott csekket. De mi, akik hagyományos úton adtuk be a jelentkezési lapunkat, mi sem kaptunk még semmi visszajelzést, pedig nekünk is április végére ígérték. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van itt, miért nem küldenek senkinek semmilyen papírt.
2009. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor náluk lehet valami nagy adminisztrációs hiba. Remélem, mielőbb megoldják. :S
2009. máj. 8. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Aprilis vegen betelefonaltam, akkor mondtak, hogy el vannak maradva a regisztracios levelekkel, es majus elejen kuldik oket. Remeljuk, jovo heten megerkezik.
2009. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez lett volna a kérdésem. Én is megijedtem, hogy mi van. Ma már 11.-e és még semmi. Remélem hamarosan megérkezik.
2010. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!