Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezek mellett...

Hogy lehet ezek mellett koncentrálni a fontosabb dolgokra? Kivagyok készülve teljesen.

Figyelt kérdés

Elsős vagyok a gimiben. A matek nagyon nehéz,bukásra állok belőle. 1 hét múlva írunk egy 2 órás évzáró vizsgát,ami eldönti azt,h osztályt ismétlek vagy sem.Ideges vagyok,stresszes de nagyon. 140 oldal anyagot kell átvennem pár nap alatt. Ez még talán menne is,de a testvéreim folyamatosan zajonganak,rohangálnak(ráadásul kis lakásban lakunk...). Ha én próbálom őket nyugodtan fegyelmezni egyből leordít anyu. Ma hazajöttek láthatásról a testvéreim,apám részéről jöttek a beszólások,a mamájuk részéről:nem kaptam húsvéti ajándékot,tesóim mind kaptak (ezt minden ünnepkor eljátsszák),kaptak pénzt is,nekem nem küldtek semmit(9 éve,mivel nem vagyok apám gyereke). Anyu tojik rá,azt mondja h nem érdekli. Nagyon ideges lettem,legszívesebben beszólnék az egész családjának. Nem tudok egyszerűen koncentrálni. Kapom a beszólásokat meg a zajt a családomtól. Ha bemerem csukni az ajtót,2p és kinyitja valamelyikük.


Hogy tanuljak normálisan?Vagy h érjem el azt h anyu ne csak engem szidjon állandóan,mikor látja h nem kevés dolgom van?


2011. ápr. 25. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, belezavarodtam. Ki kinek a szülője/gyereke?
2011. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
pakold össze a könyved és menj le a parkba egy padra tanulni
2011. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7%
Minden idegesit, mert nem tanultal rendszeresen az ev folyaman. Nagyon nehez behozni ilyen nagy kimaradast, ha nem is lehetetlen.
2011. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tanulj éjszaka, amikor mindenki alszik és nyugalom van. Én is akkor szoktam.
2011. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tanulj éjszaka, vagy suli után menj ki egy parkba.
2011. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
én is azt tanácsolnám, hogy menj el valami nyugis helyre tanulni (már ha engedi az igen kedves anyukád), mondjuk ha van bérleted ülj fel a metróra, most úgysincsenek sokan rajta, és utazás közben tanulj, vagy menj le egy játszótérre/parkba. ez a legegyszerűbb, mert szerintem anyukádat az olvasottak alpján nem fogod tudni meggyőzni :(
2011. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
90%
Szia nagyon hasonló a helyzetünk, nagyonmeg tudlak érteni. Én is csak azt tudom mondani amit a többiek, mert én is ezt szoktam csinálni. Általában kimegyek a ligetbe és ott olvasok, tanulok. Nekem nincs saját szobám, a testvéreim mindehol ott vannak! És tudom mennyire idegesítő. Én kb mindenap kimegyek valahová ésha nem tanulok biciklizek vagy olvasok, bármi jobb mint otthon lenni és hallgatni a nagy zajt. Ja apám velünk él, de nagyon utál csak e legkissebb hugomat szereti neki mindent megvesz mindehová elviszi... (ha gondolod írj privit)
2011. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Minden idegesit, mert nem tanultal rendszeresen az ev folyaman. Nagyon nehez behozni ilyen nagy kimaradast, ha nem is lehetetlen."


Ez aztán nagy tanács volt. Meg az is, hogy tanuljon éjszaka..és mégis mikor aludjon? Gondolom gyerekről van szó, 14-18 évesről. Kérdező, a testvéreidre szólj rá, ha kell, akkor kiabálj velük, hogy fogják be. Anyáddal is legyél erélyes, majd csak észreveszi magát

2011. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged kollégiumba költözni?
2011. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit meg lehet beszélni egy rendesebb osztályfőnökkel vagy az iskolapszichológussal.
2011. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!