Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányszor láttad szakdolgozat...

Hányszor láttad szakdolgozat írás során a konzulensed?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én nem nagyon szeretek bemenni hozzá mert ülünk nézzük egymást, majd fél óra után elküld hogy na akkor hajrá. A témám is olyan, hogy ha megvannak a cikkek hozzá akkor csak le kell írnom mik voltak a cikkben (Bsc diploma, nulla kutatás, csak cikk feldolgozás). Mostanra készültem el teljesen, és most elküldtem a témavezetőmnek. Tudom, hogy témavezető függő is, de azon csak nem fog ugye berágni, hogy nem kerestem hetente, hogy nem küldözgettem neki oldalanként, kérdésem nem nagyon volt irányába, szóval minek zaklassam. Ugye nem valószínű hogy emiatt direkt talál nekem benne "hibákat", vagy esetleg visszadobja az egész szakdolgozatot? Május végén kell leadni, szóval még akár totál újraírni is lehetne, csak azért elég sokat vacakoltam vele, hogy most esetleg a témavezető zaklatás hiánya miatt koppanjak...
2011. ápr. 27. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétszer. Előtte és utána.
2011. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első diplomám esetében az akkori konzulensemet baromi sokszor láttam, mert tanított is. :)

OK, tényleg sokszor voltam konzultálni, de ez az én érdekem volt. Erősen kellett molesztálni, hogy adjon anyagot(ő ígérte).


A második diploma esetében a belső konzulenst talán 3x, a külsőt is 3x, de ő többet segített.

2011. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahányszor akartam. Ha volt kérdésem, mentem, ha nem volt, nem mentem. Igaz, a dolgozat magva már a fiókomban hevert, azt az elején bemutattam.
2011. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!