Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom majd meg,...

Honnan tudhatom majd meg, hogy a jövő évi felvételi pontszámításnál lehet-e a duplázás lehetőségét választani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem te választod, automatikus a számodra legelőnyösebb módon számítják a pontod.

2. Ebből kifolyólag lényegtelen, hogy duplázhatsz-e vagy sem, adj bele mindenbe apait-anyait.

3. Nem tudok róla, hogy ez változna jövőre.

2011. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"2. Ebből kifolyólag lényegtelen, hogy duplázhatsz-e vagy sem, adj bele mindenbe apait-anyait."

Ez így hülyeség, az emberek általában előre eldöntik magukban, hogy most a duplázásra mennek vagy sem.

Nekem eszem ágában sem volt magyarra meg törire tanulnom, amikor tudtam, hogy a duplázással úgyis jobban fogok kijönni. Szerintem más is így van ezzel, pont ez az értelme a duplázásnak.

Aki úgy áll hozzá, hogy "majd az élet eldönti", annak fog szerintem a legrosszabbul sikerülni az egész.


Amúgy pedig a kérdezőnek:

Lesz jövőre is duplázás, és az azutáni években is. Az ezzel kapcsolatos szabályokat nem is tervezik megváltoztatni. Nem is lenne értelme. Inkább annak lenne értelme, hogy a többi lehetőséget törlik el, és csak a duplázás marad, mert így sem mindig azok kerülnek be, akik oda valók. De ez sincs tervbe véve.

2011. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!