Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan suliba fogok jövő...

Olyan suliba fogok jövő tanévben felvételizni, ahol fizikai/erőnléti/ felvételi is van. Ti melyik felvételi ágat választanátok a 2 közül?

Figyelt kérdés

-Ingafutás(4x10m, 8.8 másodperc alatt,vagy 9.0)

-Helyből távolugrás(250cm-et, nekem eddig még csak 220cm megy:S)


Van még 1 évem felkészülni.

Ti melyik ágat választanátok?

Ha lehet indokoljátok is, de nem muszáj.


2010. márc. 15. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Amelyik jobban megy..

Én szerintem az ingafutást választanám, mert nagyon béna vagyok az ugrásokban.. Egyáltalán a futást kipróbáltad már? Mert ahhoz nem írtál eredményt.

2010. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rendészeti pálya? :) Vagy tévedek? Ha egy éved van felkészülni, akkor bármelyik mehet tökéletesen, én jobban szerettem a helyből távolt. :) Sok sikert
2010. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az ugrást választanád ajánlom a figyelmedbe az Air Alert 3 edzésprogrammot nagyon jó erre. Nekem 50 cmt nőt a súlypont emelkedésem. Ha érdekel akkor írj egy privit és átküldöm magyarul.

Ha meg a futást akkor arra gyakorolj mást nem lehet.

2010. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen. Miskolci Rendészeti Szaközép Isk.(remélem bekerülökXD)


Az ingát még nem próbáltam, a többi ágra kélszültem...De a 250 cm azt soknak látom...Habár.. nem lehet vészes.

2 hónappal ezelőtt még a !!25!! fekvőtámasz is lehetetlen volt számomra.


Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 15. 20:37
 5/7 A kérdező kommentje:

19:55, utánanéztem, erre gondolsz?:


[link]

2010. márc. 15. 20:45
 6/7 A kérdező kommentje:
19:55-nekem nem írja ki hogy neked lehetne privit küldeni, de ha neked ettől részketesebben van meg az edzésterv , akkor érdekelne, akkorírhatsz privit, ha belefér az idődbe, mert sajnos én neked nem tudok:S
2010. márc. 15. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ez az! Láttom már valaki feltette.
2010. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!