Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet bevinni érettségikre?

Mit lehet bevinni érettségikre?

Figyelt kérdés
Táskát hova rakom addig? mert ha mobil nem lehet nálam, akkor táska sem vagy igen? Meg mit vigyek enni? mert ugye elötte biztos nem tudok enni, de mikor kikapom megnyugszom és éhes leszek. Vmi csokit? És egyes tantárgyakra mit vigyek be? pl. matekra viszem a számológépet, kis vonalzót, körzőt és odaadják a beadott függ.táblázatot
2011. ápr. 30. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk anno előre a fogashoz kellett vinni, de a szendvicset ha viszel, csokit, szőlőcukrot, inna valót ki lehet venni. Magyarra beviszik a helyesírási szótárt, de ha akarsz a biztonság kedvéért vihetsz magaddal. Matekra mindent amit leírtál. Törire atlaszt. Nyelvre viheted a szótárad azt a biztonság kedvéért, mert nálunk is úgy volt, hogy majd hoznak be közben meg nem is...
2011. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a szótárakat meg a függvénytáblázatot előre le kellett adni, ezt majd érettségin fogják odaadni átnézve.
2011. ápr. 30. 16:33
 3/4 anonim válasza:

minek kérdezed ha tudod, hogy mi kell

így felesleges

2011. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezeken felül gondoltam:) azt jó hogy tudom hogy be lehet vinni amit már egyszer leadtam. De úgy gondoltam, hogy matekból pl. csillagvizsgáló teleszkópot (ez csak példa)
2011. ápr. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!