Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a kollégiumi...

Hogy működik ez a kollégiumi elhelyezés?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy szeptembertől koleszos leszek. Hogyan tudok majd jelentkezni? Biztos, hogy el tudnak majd helyezni? Szinte semmit sem tudok erről a témáról, kérlek segítsetek

18/L


2009. márc. 7. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben mindenhol ugyanúgy, már ha egyetemista leszel. Kapsz egy nyomtatványt, amit nagyon figyelve kitöltesz, minden papír legyen meg teljes biztonsággal.

Aztán ha kapsz helyet örülj mint majom a farkának, nagyon nehezen lehet kapni....

Aztán elmész beiratkozol, és kapsz egy szobát, ha ismersz valakit, akkor esetleg kérheted h egy szobába kerülhess vele, ennyi az egész nem kell tőle félni:D

2009. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
a leendő sógornőm szeptember óta pécsen tanul,de innen 6óra tőlünk busszal,vonattal,mégse kapott helyet a koleszban.nem tudom hány koleszt felujítanak,és szinte alig volt hely.augusztusba rohangáltak albérlet után(már az se volt sok),szerencsére találtak a barátjával egy olyat,ahol fejenként 15ezer körül van+rezsi.van ismerőse koleszba,aztmondta nem jo,idegenek buliznak a szobába,a másik meg aludna már,hát ennek én se örülnék.sok választ nem tudtam neked adni,de gondoltam leírom amit tudok róla.
2009. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, és Pécsen kollégista

Én sem kaptam első körben, megpályáztam megyei helyet és azt kaptam, de tényleg vannak gáz helyzetek,...

komolyan, pl nálunk a szemben levő fiú szoba elég durva bulikat tart, és kb hajnal háromkor képesek nekiállni részegen üvöltözni, ez kellemetlen, de egyébként jó:D én szeretem, meg amennyit ott vagyok pont elég

2009. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
tényleg Pécsen tanlsz?mióta?és milyen szakon?
2009. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is Pécsre szeretnék menni:)
2009. márc. 7. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is Pécsre szeretnék menni:)

bocsi,hogy nem tudok segíteni a kérdésben,de úgy megörültem,hogy nem vagyok egyedül:):)

2009. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem baj, engem is nyugtat, hogy nem csak én nem tudom:D
2009. márc. 8. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
ha érdekel bármi írjatok priviben, mindenben szívesen segítek:P
2009. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!