Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz érettségizők! Mire...

Földrajz érettségizők! Mire fektetitek a nagyobb hangsúlyt? A társadalom földrajzzal érdemes foglalkoznom, mert az egész rizsának tűnik, meg valahogy nekem túl bonyolult. Ti miket, tanultok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én még semmit sem tanutam csak topográfiát egy kicsit :O de azért minimum 85%ost tervezek irni:D
2011. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Húúúú:D Jó, hogy bízol magadban. A topográfiát nagyából én is tudom már, de a két könyvből nem sok mindent.
2011. máj. 1. 18:39
 3/12 anonim válasza:
úgy hallottam, hogy az idei érettségiben rengeteg számolás lesz! ezeket mindenképp nézegessétek (a tavaly előttihez hasonló kaliber) sok sikert!
2011. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És a társadalom földrajzzal mi a helyzet? Szerintetek sok feladat lesz belőle? Mert én az eddigi érettségikben nem nagyon vettem észre azzal kapcsolatos dolgokat.
2011. máj. 1. 18:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a topográfiát nézd át [link] és inkább a természetföldrajzot. A társadalomföldrajzi része viszonylag könnyű szokott lenni, ki lehet találni (pl. párosítsd össze a definiciókat stb.). :)
2011. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na hogy állsz?:D
2011. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most a társadalomföldrajzot bújom, úgy gondoltam, hogy elolvasom a könyvet normálisan, aztán a fontosabbakat a végére hagyom, hogy az még friss maradjon bennem. Ti hogy álltok?:)
2011. máj. 3. 09:11
 8/12 anonim ***** válasza:
május 7-11ig itthon leszek,addig nézegetem majd..ja nem 11én vásárolok :D akkor 7-10ig..még mindig semmit nem tudok de az a fura hogy a város legerősebb iskolájának,iskolán belül ugyancsak legjobbnak számító tagozatára járok.rajtam kívül még vagy 6 ember érettségizik most földrajzból az osztályomból és senki nem tud egyenlőre semmit :D azért derülátóak vagyunk és bizunk magunkban erővel..mondjuk elég ciki lenne ha pofáraesnénk és a gyengébb tanulók jobb eredményt érnének el :D na mindegy rászánom már magam lassan..köszi hogy ezt leirhattam jó érzés volt :D szia
2011. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tavaly én is utolsó pillanatokban tanultam és 4 lett:)

egyébként az atlasz nagyon sokat fog segíteni(bár nem mindegy h milyen van) társadalomnál egyszerűek szoktak lenni, amit magadtól is tudsz annyira egyértelmű és szokott is hozzá segítség lenni, inkább mást nézz még át

2011. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. máj. 4. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!