Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz érettségizők! Ti még...

Földrajz érettségizők! Ti még átnéztek vmit?

Figyelt kérdés

Sok szerencsét mkinek!!! Remélem nem lesz nehéz, de ebben az évben sajna minden nehezebb volt:(


Majd írjatok h h sikerült!!


Am.sajna nem vagyok biztos benne h tudok mindent..sőt...:S vaktérképpel is hadilábon állok és tuti ázsia lesz vagy európa:(


2010. máj. 13. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
en kenyszerbol valasztottam a foldrajzot, de k*rvaideges vagyok... ahogy elnezegettem az eddigi erettsegiket, soha nem volt olyan hu de konnyu.. mindig bekerdeznek vmi nehezet.. topografiatol meg ram jon kb a cifraf*sas:D europat meg nem is tudom, azsiat se ugyhogy most ezeket nezegetem... a tarsadalomismeretrol ne is beszeljunk...azt is at kene lapozni...
2010. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sorstársam:D én is utálom, de atöbbit is, és ha azt nézzük ehhez van a legtöbb segítség...am mindig is utáltam
2010. máj. 13. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindent átlapozgattam kivéve az ilyen éghajlatos baromságokat szal remélem azt kihagyják:D
2010. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az mindig van :)
2010. máj. 13. 10:04
 5/8 A kérdező kommentje:
2.részben
2010. máj. 13. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
eghajlat mindig van.. en az ilyen kepzodeses kerdesektol felek nagyon.. meg hogy leblokkolok, 100 perc nem olyan sok...
2010. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jaja...meg az első 20 perc..sztem kevés..:S van mindig 3 feladat..vagy 4...

remélem lesz bent óra:S

2010. máj. 13. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:
ahhh nem igaz, tanultam ra azert rendesen es megis bukastol felek... kozben van olyan oszttarsam aki tegnap tanult csak ra, es neki ennyi volt...
2010. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!