Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt magyar érettségiről...

Emelt magyar érettségiről vélemény?

Figyelt kérdés
Szerintem a szövegalkotós része nagyon könnyű volt, de a műveltségi részben voltak olyanok, hogy csak lestem.
2011. máj. 2. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is a feladatokkal szokott probléma lenni, azokat ált. tudja mindenki, aki emeltre jelentkezett, hanem a javítással... Durva meglepetések érik az embereket.
2011. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A reflektálás egyszerűnek tűnt, de nem volt az.
2011. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért? miket írtál hozzá? fú én minden hülyeséget, hogy fiatalok is szavaztak mert benne volt a micimackó meg a harry potter, meg jaj de jó hogy sok világirodalmi regény van a listában, meg hogy a Pál utcai fúk és az Egri csillagok is világirodalmi szintű, meg hogy különböző témájúak a regények és hogy ez is milyen jó, hogy így összeváloggatták a szavazók, és itt felsoroltam...
2011. máj. 2. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egész könnyű volt. :) Úgy érzem, jól sikerült.
2011. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nektek hogy sikerült? A verselemzős részért áldottam az eget Karinthy miatt :) Sokkal durvább is lehetett volna... Ma voltam szóbelin... Kinek milyen lett?
2011. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem Sz*r 52% az írásbeli, de írtam fellebbezést mert az utolsó feladatot rosszul értékelték, meg helyesírásnál is volt két ilyen. Szóbelinél Zrínyit húztam, az ment, nyelvtannál meg a kommunikáció funkciói és a szövegkörnyezet. én elmondtam a kommunikáció tényezőit és a szövegkörnyezetet, azt mondták, hogy nagyon szép nagyon jó, de nem ez volt a feladat, segítettek egy kicsit és úgy már valamennyire ment.
2011. jún. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!