Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar, töri teljesen korrekt,...

Magyar, töri teljesen korrekt, könnyűnek mondható feladatsor. Matek = katasztrófa, garantáltan lerontja a többit. Más vélemény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 14:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
szerintem a matek sem volt annyira nagyon nagyon nehéz, csak én abban a pillanatban ott nem bírtam megoldani, mindent elszámoltam, osztás helyett kivontam meg iylen hülyeségek. Én a magyarral vagyok így, hogy az első része katasztrófa volt, meg a töri esszékhez h.lye vagyok, így azt is elcsesztem
2011. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy ki mennyire és mihez ért.
2011. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én majd csak jövőre érettségizem, de neten néztem a matek érettségit és szerintem egyáltalán nem volt nehéz.
2011. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
jah hát otthonról senkinek sem nehéz
2011. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Attól is, hogy ki mihez ért, nyilván... De más kérdés, hogy a matekra kollektíve mindenhol azt mondták, hogy aránytalanul nehéz volt, sok penge matekos barátom akinek nem kellett emelt szintű matek és ezt írta, azt mondta nem lesz ötös neki. Ez már jelenthet valamit, nem gondoljátok? Sőt, én két matek tanárral (nyugi, nem a sajátommal) is beszéltem illetve kérdeztem a véleményüket és azt mondják, eddig messze könnyebb feladatsorok voltak. Igen, úgy gondolom, kijelenthető, hogy ez nehéz volt és nem egyén függő. Minden elismerésem, ha megcsináljátok jól, vagy akinek ez ötös lesz. Azt viszont nem szeretem, ha valakinek nagy a szája, de még nem is érettségizett, azt se tudja milyen ott ülni. Elmondanám, hogy nekem sok próbaérettségim matekból 5-re sikerült... A korrekt érettségik. Ez véleményem szerint, nem volt az.
2011. máj. 4. 14:41
 6/34 A kérdező kommentje:
Ja... otthonról én hatos matek érettségit írtam volna, 110 %-kal :)
2011. máj. 4. 14:42
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

14:37

Én is otthonról okoskodok, nem lett volna nekem nehéz elérni az 5-ös szintet. Az érettségi tényleg csak egy vicc. Ha nem is értesz a matematikához, akkor is megírod 3-asra csak abból, hogy tudsz összeadni meg kivonni.

2011. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy a hármas a célom. Ennél nagyobb célokat tűztem ki magam elé, mindenből ötöst konkrétan. Sikerült eddig azt hiszem, a matekot kivéve.
2011. máj. 4. 14:44
 9/34 anonim ***** válasza:
csak kár, hogy ez nem így van
2011. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

14:44

Dehogynem. Nem kell hozzá nagy tudás, hogy meglegyen. Az 5-ös szinthez fél év intenzív matematika tanulás elegendő bőven.

2011. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!