Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek tanuljak, hogy később...

Minek tanuljak, hogy később jól fizető állásom legyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Real teruleten erdemes, abbol is mernok, fizikus, biologus. Abbol oriasi a hiany, de ha lovesed sincs, hogy ki volt Newton es ha a sziv fogalmara ez jut eszedbe <3, akkor ne ez legyen a fo szempont, mert nem art ha 40 evig abban dolgozik az ember, amit szeret is.
2011. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítettél.
2011. máj. 3. 17:20
 3/8 A kérdező kommentje:
még várok válaszokat
2011. máj. 29. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Szinte bármilyen mérnök, informatika területe. Én biológus vagyok. Pár év múlva lehet, hogy tényleg hiány lesz, de egyelőre szinte lehetetlen vele elhelyezkedni, ráadásul meg sem fizetik. A mérnökök elég jól keresnek, de az egyetemen is megszenvedsz vele rendesen. Persze reál szakokon mindenhol hajtás van. :) Viszont ha ilyen beállítottságú vagy, akkor tényleg ne fogj hozzá, mert meg fogod utálni.
2011. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi, kimaradt egy *nem*
2011. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 29. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
én agrármérnök vagyok, hiába, hogy mérnök szak, nem lehet vele elhelyezkedni a mezőgazdaság totális leépítése miatt. :(
2011. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ajánlom figyelmedbe a fogorvosi szakot! kb havi2.5-3.5 mikót kereel ha ügyes vagy:D de legrosszabb esetben is 2őt :S ugyhogy ajánlom ezt a pályát!


tizennyolc/f

2011. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!