Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség, mit tanuljak?

Segítség, mit tanuljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mit lenne érdemes tanulnom. Évi 250000 Ft-nál nem szeretnék többet költeni tandíjra, ha nem muszáj. Ami leginkább érdekelne, az ennek a sokszorosa és nem is biztos, hogy el tudnék vele helyezkedni. Tárgyak közül ami érdekel az a biológia, de a kémiához hülye vagyok, tehát orvosi, gyógyszerész meg ilyenek kilőve. Humán területen a pszichológia érdekelne, de az nagyon drága. Ezeken kívül még esetleg idegennyelv tanulásban tudnék jeleskedni, de hát ez nem tudom mennyire jelenthet támpontot. Most azzal az eshetőséggel számolok, hogy nem vesznek fel államilag támogatott képzésre (meg ha egyáltalán lesz olyan jövőre). Tanácstalan vagyok.
2011. okt. 10. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A Pázmányon kijön ennyiből egy pszichológia szak.
2011. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!