Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól választottam...

Szerintetek jól választottam az érveléshez irodalmi alakokat? Lent

Figyelt kérdés

Belevettem Antigoné jellemét,az orosz irodalomból két csinovnyik történetet,Tótékból a Tót Lajost,Rómeót és Júliát a szerelem-beli viselkedéshez,Nemecsek Ernőt a Pál utcai fiúkból,és negatív tulajdonságú emberhez ugyanebből Gerébet,az árulót.

Ezek ugye nem egy korszak egyik sem?? Minden vélemény fontos,szerintetek? :)


2011. máj. 2. 16:24
 1/5 anonim válasza:
Igen jól választottál.Ha helyesen fogalmaztál reménykedhetsz az értékes jegyekben :)
2011. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is azt választottam, én szintén romeo és juliát, nemecseket és édes annát hoztam példának fel. de a tiéd is jó. hány oldalt írtál? én 4 és felet.
2011. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, én meg Madách Ember tragédiáját, Édes Annát meg Beszterce ostromát választottam.:)

Nem K. Benő vagy véletlenül?

2011. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem Benő vagyok :DD

Nekem majdnem pár sor híján 4 oldal lett.

Amiket ítatok,az tetszik,Édes Annát kár,hogy kihagytam,pedig azt még olvastam is :D Meg a Sorstalanságot bánom még,hogy nem írtam bele...

Na,mindegy,reméljük a legjobbakat :)

2011. máj. 2. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azért mert van egy Benő osztálytársam aki pont ezeket írta:D
2011. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!