Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai magyar érettségivel...

A mai magyar érettségivel kapcsolatos a kérdésem. (? ) (lenn)

Figyelt kérdés
szövegalkotásnál vers összehasonlítást választottam és az a gáz,h nagyon izgultam, fel voltam készülve és nagyon elszúrtam,mindig szoktam írni vagy 4 oldalt, de most csak olyan 2,5 oldal lett és ugyebár a 3 a minimum, ha lehet szakértő válaszoljon,hogy CSAK EZÉRT hány pontot lehet levonni??
2011. máj. 2. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallod én tavaly érettségiztem, de már félévkor utánanéztem az ilyeneknek. Komolyan ennyire elcseszettek a mostani érettségizők? "ha lehet szakértő válaszoljon" mint ha ehhez szakértelem kéne. Ha van interneted te is utána nézhetsz.
2011. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jeles, vagy jó érdemjegyet szeretnél, akkor nem elég. Viszont ha az elégséges megfelel, vagy, ha a szövegértésed jól sikerült, akkor még a közepesre is van esélyes. Értékelhető ennyi terjedelem is, ha jókat írtál és a helyesírásod is olyan.
2011. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló,képzeld el én is utánanéztem dolgoknak,és elég sokat is tanultam rá,és az,hogy ezt nem néztem meg,mivel általában 4-5 oldalas fogalmazásokat írok,szerintem nem fatális hiba,szóval ha felteszek egy normális kérdést,akkor arra NORMÁLIS választ várok.

Nem tudom milyen jogon ítélkezel felettem,gondolom fitogtatni akarod,hogy te ilyen meg olyan jót írtál.Csak egy kicsit képzeld magad bele a helyzetembe.Ja és most lehet oltogatni,hogy milyen hülye vagyok.

2011. máj. 2. 18:06
 4/4 A kérdező kommentje:
A tartalommal nem volt szerintem olyan nagy baj,utánanéztem a legfontosabb dolgok benne voltak, de sajna hát igen a többit elrontottam:S a szövegértés az pedig jó lett
2011. máj. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!