Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar a kollégium...

Titeket nem zavar a kollégium és azon belül a fürdés?

Figyelt kérdés
Értem itt a zuhanyzást... Középiskolában egy helységben van több, ott mindenki látja a másikat... Egyetemen? Fősulin szobánként van, ugye? Nem zavar, hogy mások is látnak?
2009. márc. 8. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én speciel szinte képtelen vagyok idegen helyen használni a fürdőszobát.Ha jól zárható és szeparált akkor okés,de egyébként...:/
2009. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó egyetemen. Van ahol van külön szobánként van ahol nincs.
2009. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elöször fura volt, de hamar megszoktam. Sok egyetemi kollégiumban voltam már, de egyikben sem szobánként volt a zuhanyzó, így gondolom ez nem túl elterjedt dolog lehet.
2009. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kiharcoltuk a zuhanyfuggonyoket, ugy nem gaz egyatalan. De papucs nelkul furodni eletveszely.
2009. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én találkoztam olyan egyetemi kolesszal, ahol 1 zuhanyzó volt 8 emeletre. igen puritán stílusban, se függöny, se egyéb felesleges elem, csak csövek. de nekem nem okozott gondot. inkább örültem, hogy van melegvíz.
2009. márc. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell ezen felakadni, természetes dolog ez, és luxus az amire Te gondolsz, hogy szobánként.

Meg fogod szokni.

Én a seregben 136-od magammal fürödtem 4 zuhany volt, és kb. 10 mp jutott rá, amikor újonc ( 6 hétig )voltam, később már örvendeztem amikor 60 emberre jutott 4 zuhany és 2 percig is lehetett csobogni, heti egyszer, és néha langyos víz volt.

2009. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én évekig éltem egyetemi koliban, most is oda készülök beköltözni. Nem szobánként van zuhanyzó, esetleg ha luxuskoliba mész, de az majdnem többe kerül mint az albérlet. Nem érdekel ki lát zuhanyzáskor, kisebb gondom is nagyobb annál, pedig elég formátlan, selejt testem van, de ez van, ettől még sokkal rosszabb is lehetne:)
2009. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!