Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le lehet mondani az érettségit?

Le lehet mondani az érettségit?

Figyelt kérdés
olyan cipőben járok hogy akartam érettségizni infóból de én már 2 éve leérettségiztem.Informatikából még nincs érettségim és nem szükséges már nekem hogy letegyem. Van valami következménye? Le kell mondani? Vagy ha nem megyek el bekerül az érettségi bizonyitványba?
2011. máj. 3. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg fogsz bukni, de nem kerül be az érettségi bizonyítványodba, már csak azért sem, mert az otthon van a te fiókodban, a bizottságnak meg nincs kulcsa.

Viszont illik az érettségiztető iskolát értesíteni, hogy a szóbeli vizsgabeosztásnál tudjanak kalkulálni a távolléteddel, mert ez nekik nem mindegy (meg a többi ott vizsgázónak sem).

2011. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 3. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

De a pénzt

azt nem kapod vissza

2018. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!