Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi pontot adnak matek...

Mennyi pontot adnak matek érettségin hogy ábrázoltad a háromszöget a koordinátarendszerben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
max 1 szerintem, azért ahhoz nem kel sok ész:D
2011. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor szerintem én megbuktam matek érettségin :S
2011. máj. 3. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok:D
2011. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Holnapra kiderül, reggel nyolckor teszik ki az útmutatót, de a kb. 1 pont reális.
2011. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell befosatni senkit, az a feladat sok jó matekosnak sem ment. Ha esetleg köré írt körön jelölted a sugarat, a szögeket háromszögben és ilyen alapdolgokat vagy képletet kiírtad egy jó fej tanár 4 pontot is összekapar. Én szorítok neked a többiekkel ellentétben. Nekem négyes lett, ha jól számoltam, de majd kiderül...
2011. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nyugi, nyugi! Ha azt a pár pontot összeszedted, amivel szóbelire mehetsz, akkor nyert ügyed van, mert ott biztos, hogy átrugdosnak. Nyugi, szorítok! :)

Üdv., egy emelt matekos

2011. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De hogy nem lehet összeszedni 20 pontot?

Tele volt potya ponttal az egész.Elmondom középsuliban végig kettes voltam de kb simán meglesz ez 3-as.

2011. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó drágám, akkor most én is nézzelek le téged, amiért kettes voltál, meg középszinten csak egy hármasra voltál jó?

Nem teszem, mert lehet, hogy te magyarból vagy pikk-pakk. Lehet, hogy a kérdezőnek is az fekszik inkább.

2011. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezzel pont azt akartam mondani hogy az is össze tud szedni simán 20 pontot vagy akár 40-et is akinek nem az erőssége a matek.

Mond mi a nehéz abban hogy kiszámolsz egy kamatos kamatot, vagy éppen az igaz-hamis, vagy éppen leírod az utolsó feladatban 9 féle sorrendben a lehetőségeket és még volt jó pár ilyen feladat.

2011. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam az a helyzet, hogy duplázni nem szeretnék, viszont sok pontra van szükségem. A matek nem számít bele, de a 100 pontos átlagomat leronthatja, amitől nagyon félek. Remélem én is, hogy képletekre, jó behelyettesítésre, részlépésre sok-sok pont jár és meglesz egy 70 %.
2011. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!