Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai matek érettségivel...

A mai matek érettségivel kapcsolatban mínusz pontok?

Figyelt kérdés

Kb hány minusz pontot kaphatok azért mert

a forgáskúpnál nem rajzoltam ábrát?

a halmazosnál semmit se írtam , csak a megoldás helyére a megoldás(de az jo )

a 4et nem ugy irtam hogy 4.00 pedig a feladat azt írta(a 3.5 ös is 3.50nak kellet volna írni)...

és annál a feledatnál , hogy melyik a 201. páros szám , nem zámtani sorozattal számoltam , csak annyit irtam hogy minden második szám páros , ezért 201*2


2011. máj. 3. 16:27
 1/8 A kérdező kommentje:
illetve még annyi , hogy a koordinátaredszerben , nem rajzoltam be a köré irható kör dolgait , csak kiszámoltam amit kellet
2011. máj. 3. 16:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Holnapra kiderül, reggel nyolckor teszik ki az útmutatót, addig teljesen felesleges találgatni.
2011. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem tudok tanár fejjel gondolkodni , holnap reggel vagy valamikor leínád hogy amit leirtam az hány minusz pont?
2011. máj. 3. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik az ábra, azért vonhatnak le pontot. A halmazosnál nem is nagyon kérnek mást, csak a megoldást, úgyhogy semmi baj. A két tizedesre kerekítésről annyit, hogy nem is utaltak rá, hogy kellene, tehát nem baj, hogy nem tetted meg (a hivatalos javítókulcsot kell majd megnézni, holnap lesz fönn, ami eddig van, az sem biztos, hogy jó). A sorozatos kérdésedhez nem tudok hozzászólni. Föl a fejjel!
2011. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj bakker ezektől a kérdésektől a falnak megyek... Szerintem 100 % helyett csak 99 % lesz... Az összes feladatod, amit írtál HIBÁTLAN... Úristen... Én a négyesért imádkozom.
2011. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát sajnálom , nekem 95%+ kell..... nem értem minek válaszoltál a kérdésre.... megtarthattad volna magadnak.....
2011. máj. 3. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másnak is jól jött volna 90 % feletti eredmény, de nem jött össze neki és most már csak a szerencsében bízhat. Talán ezért válaszolt ilyen durván az előző hozzászóló...
2011. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
talán..... de szerintem nem én tehetek róla , én tisztességesen felkészültem......
2011. máj. 3. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!