Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki, aki...

Lehetséges, hogy valaki, aki végig ötös volt matekból, az idei érettségin kettes eredményt ér el? (20 és 30 pont között? )

Figyelt kérdés
Lefagytam, izgultam, kapkodtam, a megoldókulcsot néztem és számomra kész katasztrófa.
2011. máj. 3. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak neked. Emeltes matekos voltam es jo ha 75% meglesz. Ez kbaszas volt a diakokra nezve. A magyar egy vicc a tori is az ledz. Mert pont a matekkal kell szivatni? Am olyan nincsen. Mindenhez irtal valamit es nem huztad at =4
2011. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,létezik sajnos. Nekem is elég rossz lett,bár ha van kiskapu talán meglesz a hármas,de inkább nem élem bele magam. Rossz vizsgázó vagy,akárcsak én. Még a holnaptól félek,mindig ötös voltam belőle,nem is volt belőle más jegyem,de holnap nagyon elfogom szúrni,érzem. Majd szóbelin megpróbálom kijavítani.
2011. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint töriből :)
2011. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát.. lehetséges.. én is nagyon félek ettől. Annyira rossz mikor teljesen leáll az agyad, hiába olvasod el az utasítást, még azt se érted csak harmadszorra.. mondjuk nekem a matek jövőre lesz, de most megyek földrajzból és huu.. sírni tudnék.. utálok vizsgázni. És akkor főleg még ezek a körítések, hogy ünneplőbe kell menni, nem lehet nálad telefon, táska, meg ott van a szabályzat, az a feszült hangulat, mindenkinek ott sír a szája...ez még jobban emlékeztet hogy ez fontos nap és mennyire jónak kell lennie és még idegesebb leszel.. fuujjjj :S
2011. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul jött ez nekem és most abban reménykedem hogy kapok pontot olyanokra hogy jó képletet írta, jól helyettesítettem be, írásban mondatokkal próbáltam gondolkodni, mivel nagyon izgultam. A kettes mindenképpen megvan, csak nagyon kéne a jobb jegy. Ráadásul arra számítottam, hogy ha nem is ötös, de a négyes simán meglesz. Tanárotokban mennyire bíztok?
2011. máj. 3. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én remélem,hogy lesz benne annyi jóindulat,hogy összekaparja,de itt az ő kezük is kötve van. Én pl. azt szúrtam el,amikor statisztikánál kéttizedes jegyre kellett kerekíteni. Hát én nem kerekítettem,de amúgy jó lett (az a mediános bigyo volt az) izgultam,nem voltam elég figyelmes. Arra azért jó lenne pontot kapni. Ezen nagyon kivoltam,de ez van.

Ja,még sok mindent elszúrtam ám,nem vagyok egy ász matekból,de ezt épp tudtam is,mégis elcsesztem. Meg az egyszerűsítésnél úgy írtam,hogy b+6 per egy. Ezt se tudom,hogy igy jár e érte pont.

2011. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Utolsónak.mediánt nem kellett már két tizedesre kerekíteni,csak az átlagot.és b+6/1 ugyanaz,mint a b+6.

Amúgy furcsa,mert én mindig 3as 4es között voltam matekból,és ez az érettségi elég jól sikerült,szerintem meg lehetett csinálni.Most ha minden jó megy,meglesz az ötös.Gondolom iskola válogatja,h ki milyen szinten van.Az is igaz,h mi a matekórákon meg sem mertünk szólalni,mindig végignyomtuk az órákat,és ezeknél jóval nehezebb dolgozatokat írtunk.

2011. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komoly? A kördiagrammosat kellett kerekíteni? Mert ami a fn.h -n van javítás,ott igy van.
2011. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jah,bocsi benéztem. Igazad van :) Akkor az jó lesz :)

Sok sikert nektek holnapra !!!!

2011. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!