Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elrontottam a matek érettségit...

Elrontottam a matek érettségit? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
bme villamosmérnökire akarok menni és nagyon nézik a matekot. emelteztem belőle. úgy elba**tam hogy csak lehet. nem lesz négyes se. és olyan qurva mérges vagyok magamra mert 20 perccel előbb jöttem ki. mi a fa**ért nem tudtam átnézni? csomó hibám lett. olyanokat rontottam amit máskor simán megcsinálok. fa** kivan. négyes is alig lesz. pedig ötös kéne. most mi a jó büdös fa**t csináljak? muszály egyetemre mennem. elba**tam az életem? bocs a sok csúnya szóért csak qurva ideges vok. és bocs ha néha kihagytam a cenzúrát
2011. máj. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,meg lesz az, csak az ember saját magát idegesíti ilyenkor,mert most gondolod át a feladatokat.
2011. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudom , nem mostanában érettségiztem , és akkor is csak középszinten :D , de nincsen szóbeli része az emelt mateknak? úgy mint mondjuk történelemnél? hogy ott is van írásbeli ,de szóbeli is aztán a végén csak 1 jegyet kapsz .


ha van a mateknál is ilyen, akkor még kijavíthatod a dolgokat ,lehetséges, talán .

2011. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj, ezen már változtatni nem tudsz és jobb nem lesz ha idegbeteg vagy! Nyugodj meg!

Én is elcsesztem nagyon, pedig pénzügy-számvitelre mennék, mentem volna :(

Próbáld a többit jól megírni, ezzel kicsit jobb lesz a végeredmény!

Sok sikert!

2011. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
55%
Elolvastam a kérdésedet,az jött le hogy inkább tanuld meg kontrolálni magadat mert ott is lesznek rossz pillanataid és ott nem beszélhetsz így.Az pedig hogy elrontottad,azon már nem tudsz változtatni és emiatt ne legyél depressziós és stb..Most koncentrálj arra hogy minden mást maximálisan tanulj meg!És sok sikert!
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Mit csinálj? Semmit. Vegyél vissza az arcodból, te szúrtad el. Tanuljál szépen szóbelire és imádkozz, hogy nem szivassanak halálba.
2011. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*ne
2011. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!