Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egyetemre, de én...

Jelentkeztem egyetemre, de én rendszeres gyermekvédelmi támogatást kapok, ezért nem tudtuk, hogy mennyit kell befizetni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm azt mondta, hogy csak a jelentkezési lapot küldjem el és a gyermekvédelmit igazoló papírt, és majd ők küldenek egy csekket a megfelelő összegről, de még nem kaptam semmit és nem tudom, hogy most mi van. Mit kell csinálni?
2011. máj. 4. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Irsz egy emailt vagy felhivod oket telefonon.( megtalalod az elerhetoseguket a felvi.hu-n).

Ne aggodj, csekket azoknak kesobb kuldenek, akiknem a teljes arat fizetik, de hogy megnyugodjatok, hogy minden rendben van, ezert erdemes csak rakerdezni toluk.

En a helyedben varnek nyugodtan, majd a regisztracios csomaggal megkapod a meltanyos csekket.(:

Sok sikert a felvetlihez!

2011. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! akkor fel is hívom majd őket, hogy biztosra menjek :)
2011. máj. 4. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!