Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek mellé milyen faktot...

Matek mellé milyen faktot válasszak, ha matematikus szeretnék lenni? Vagy mi legyek egyáltaláN? Matek kelljen hozzá

Figyelt kérdés

föcit vagy infót vegyek fel? föcit szeretem meg minden de matek+föci együtt nemsokmindenre lenne jó

infó az jó lenne mert programozó matematikus stb de azt már egy éve nem tanultam


2011. máj. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp az infót válaszd, ugyanis annak nagy jövője van.

Én matematika tanárnő szeretnék lenni, és még nem tudom,h mit válasszak mellé. Vagy kémiát(amit jobban szeretek), vagy pedig fizikát(ami jobban illik hozzá)fogok mellé választani.

2011. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Informatikát.

(matekszakos vagyok)

2011. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: köszi :D am szerintem kémiát, mert lehetsz matek-kémia tanár :D van olyan a sulinkban

második: köszi!

és szerintetek jó ha mellé még felveszem a németet, de csak nyelvvizsga miatt, mert nem akarok németből meg angolból is különtanárhoz járni, mert az úgy drága

érettségizni meg angolból fogok

2011. máj. 4. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jól megy a német, akk nyugodtan! :)
2011. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2011. máj. 4. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:

középsuliba igazából olyan könnyű még minden, hogy semmit se számít, hogy mit választassz. csináld ami érdekel. én pl kémiáztam annak idején.

(szintén matek szakos)

2011. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi:D

kémia meg töri amit soshaazéletben de köszi:D

ha jó lennék kémiából azt választanám

2011. máj. 5. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!