Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha érettségire nem...

Mi lesz, ha érettségire nem veszek nyakkendőt?

Figyelt kérdés

Holnap érettségizek.

1. Nem tudtam, hogy kell nyakkendő, csak ma mondta ismerősöm, hogy megtudom-e kötni.

2. Nem is tudnám megkötni.

3. Nincs kitől kérnem nyakkendőt.

Mi lesz, ha holnap anélkül megyek?

Kiröhögnek a tanárok, vizsgáztatók?


2011. máj. 4. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
persze... haza is küldenek és soha nem is engednek érettségizni... milyen hülye kérdés ez?:D
2011. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Szerintem ha rendes ruhába mennél se küldenének el.
2011. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyi, én konkrétan farmerban, fehér ingben érettségiztem és senkit nem zavart. Persze az írásbelit mondom.

Ha szóbeli, akkor kicsit problémás, de ha más nem, beszéld meg azzal, aki először kijön, hogy utána adja oda a nyakkendőjét és másnap visszaviszed.

2011. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Angol írásbeli.

És tökre zavar, hogy ünneplő, meg ing, tök kényelmetlen.

Az a bajom, hogy Ne azt nézzék, hogy hogy öltöztem fel, hanem, hogy tudok-e angolul vagy sem!

2011. máj. 4. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Farmerban és fekete pólóban mentem írásbelikre, kutyát nem érdekelte, mindenkinek volt jobb dolga.
2011. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért függ az iskolától is az, hogy reagál az öltözetre. Nálunk elég komolyan veszik az öltözetet. Viszont ha nem veszel nyakkendőt, az még nem baj. Ha van valami elegánsabb pulóvered, akkor azt vedd fel az ingre.


Amúgy régebben én is utáltam, egészen addig, amíg nem lett a ballagási öltönyöm elkészítve. Annyira rám lett szabva, hogy imádom bent lenni :)

2011. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jahogy írásbeli még. Arra szerintem mindegy, miben mész. Én nem is értem, miért kell ezt a kiöltözősdit csinálni. Az átlag érettségizőnek ráadásul minimális vizsgatapasztalata van, sikeresen elveszik azt is az elején.

A mi sulinkban minden félévben volt 5-6 vizsga, mire az érettségihez jutottunk, mindenkinek volt annyi vizsgarutinja, hogy tudja, írásbelin a ruha teljesen lényegtelen. Ez érettségikor is látszott, a szomszéd suliban feszengtek az öltönyben, mi meg lazultunk.

Amúgy is elég stresszes az ember az érettségi előtt, én spec. úgy gondoltam, hogy legalább legyek kényelmesen.

Bocs, hosszú voltam.

Az a lényeg, hogy teljesen mindegy, miben mész, nyakkendőben vagy anélkül, senkit nem fog érdekelni. Az fogja érdekelni őket, mit írsz a papírra.

A szóbeli vizsga annyiban más, hogy ott a tanárokkal beszélgetsz és illik őket azzal megtisztelni, hogy elegáns vagy. De írásbelinél semmi ilyen nincs. Ha akarsz, melegítőben is mehetsz :)

2011. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk volt aki melegítőben jött érettségi bizonyítvány kiosztásra is, kicsit csúnyán néztek rá, de végül is csak a tiszteletről szól, semmi másról.
2011. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nem lesz, csak ne ezen problémázz, hogy úristen, most mi lesz, ha nincs rajtam nyakkendő, legyél már magabiztos! Szerintem észre se fogják venni, egyébként pedig az írásbeli alatt kb. 3 tanár lesz bent (óránkénti váltás), akik közül lehet, hogy nem is tanít egyik sem, nem azt fogják nézni, hogy XY-nak ott a középső sor 4. padjában hol a nyakkendője. Sok sikert, én is holnap írom. :)
2011. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szóbelire azért szerezz egyet.
2011. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!