Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Orvosi...

Most mit csináljak? Orvosi igazolást hogyan szerezzek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Őszinte leszek...pénteken írok 4 tz-t, és abban benne van a számomra legutálatosabb tantárgy is. Egész héten készültem, de még így sem tudtam mindennek a végére érni, kezdek igazán kétségbe esni, már néha a sírás kerülget. nem vagyok stréber, de , nekem most nagyon sok minden múlik ezen...nem tudom mi csináljak, hogy kiírjon az orvos...ti miket mondanátok? a megfázás, meg a hányinger már nagyon átlátszó...vagy esetleg kerek perec mondjam meg neki, hogy csak igazolásért jöttem? Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy aki tud, az segítsen! Előre is köszönöm, minden jót nektek, sziasztok!:)
2011. máj. 4. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha ismered a dokit és jóban vagytok, akkor lehet, hogy kiír arra is, hogy csak igazolásért jöttél, ha viszont nem, akkor szerintem nem érdemes ezzel próbálkozni. Akkor valami hasmenés, vagy ilyesmi. Bár sztem nem éri meg kiiratni magad a vizsgaidőszak előtt 2 héttel. Mikor fogod bepótolni mind a 4 zh-t? Szerintem gondolkodj még ezen, még csak szerda van.
2011. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, ez nem zárthelyi, hanem témazáró, feltételezem, hogy a kérdezőnek nem lesz vizsgaidőszak :)


Egyébként én sem tudok jobb megoldást, bár ez nekem eleve furcsa, hogy 4 tz egy nap, nálunk benne van a házirendben, hogy csak 2-t írathatnak egy nap. Ennek érdemes lenne utánanézni, hátha nem is kell mindet megírnod.

2011. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj, bocs, félreolvastam. Már mindenhol zh-kat látok. :D Így nyilván más, de sztem akkor sem érdemes ezeket csúsztatni.
2011. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tom Benko ***** válasza:
Tanulj, holnap feküdj le korán, frissen ébredj. Ne dokihoz rohangálj, mert nem lesz jó vége.
2011. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még van egy teljes napod! Tudod mennyit lehet azalatt tanulni? Ha nem akkor majd egyetemistaként megtudod...
2011. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagy butaság lenne a részedről,mert az év vége előtt mindenképp meg kell majd írnod őket,ráadásul tök egyedül,mert a többiek már megírták.Inkább írj meg most hármat viszonylag jól,és csak egyre kell majd újra a javítás miatt készülnöd.


Amúgy menj be délután és mond az orvosnak,hogy nem tudtál ma suliba menni mert nagyon ment a hasad,épp hogy most össze tudtad szedni magad hogy az igazolásért elmenj.Ezt nem lehet ellenőrizni.

2011. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen nem tudom eléképzelni mi az a tárgy általánosban vagy gimiben, amire napokat kell megszakadva tanulni és úgy sem megy. Vagy valahol már oktatnak agysebészetet is?
2011. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!