Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Német érettségi halásutáni...

Német érettségi halásutáni utolsó feladatát értette valaki?

Figyelt kérdés
Én 3-at tudtam beírni biztosra! A többin a tanár jókat nevethet majd.
2011. máj. 6. 13:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hallás utáni*
2011. máj. 6. 13:26
 2/14 anonim ***** válasza:

A fenébe, hogy kijavítottad, pedig játszottam volna a humorheroldot.

Amúgy én előző évben konkrétan elröhögtem magam, olyan -számomra- brutális szöveget raktak be. Vagyis nem csak én.

2011. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én egyet sem tudtam beírni... ennyit a 90% feletti érettségiről.... -.-
2011. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én sem értettem belőle semmit. szerintem ezt inkább az emeltszintűre kellett volna berakni...
2011. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
októberbe találkozunk? :)
2011. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Kb. 2 szóban nem voltam biztos...
2011. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy lesz aki a helyesírási hibákon éli ki magát, de csak gyorsan írtam, és nem ellenőriztem le magam.:D Bocsi, hogy elrontottam a vicced.:D:D


Áhh, azért nem kell pótérettségit írnom, de húzza majd rendesen le nekem:S:S Pedig 95%-ot akartam, nem számít ugyan nekem a felvételibe, de kellett volna egy szépséges százalék a lelkemnek.:(

2011. máj. 6. 13:52
 8/14 anonim ***** válasza:
mi is ugyanígy bezsoptuk tegnap az angol hallásutánival, persze középszinten... ment mindenkinél a tippmix...
2011. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
13:50, jó neked!:D Voltam kint már 1-1 hónapot németbe, és ott azért valamennyit javult az élőbeszéd megértésem, meg német adásokat is hallgattam, de hát ez nekem olyan szinten magas volt...:O
2011. máj. 6. 13:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem a magyar, töri nevetséges volt.:D A magyar érvelés kicsit nehéz volt, de akinek vannak olvasásélményei + tud szépen fogalmazni annak ment. A töri 4 év 3-as után +90% lesz körülbelül.:O A mateknál a rövid feladatok kifogtak rajtam, az kb 60%, de ha több időm lett volna, mentek volna, tehát az se volt olyan nagyon vészes. A mai német nagyon könnyű volt, csak ez a magnóó!!:S Amúgy kb 3hibám van a nem hivatalos szerint. Jövőhéten biosz... remélem hasonlóan könnyű lesz.:)
2011. máj. 6. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!