Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kőműves vagy festő a jobb?

Kőműves vagy festő a jobb?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy suliba ahol a kőművest és a festőt jelöltem be. orvosnál festő volt írva és kőművest szerettem volna. Adott valami papírt ami majd a beiratkozáshoz kell és mind kettőt ráirta és azt mondta hogy majd megmondhatom ott problémám. Kőmőves volt az 1. a Festő a 2. . és a kőmüvesnél kapok 10.000 forintot. ez befolyásolja hogy megengedik hogy kőművesnek vegyenek fel ? És hogy Melyik a jobb ?
2011. máj. 8. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem tudom, jól értem? melyik jobb szakma?

-mindkettővel lesz munkád, és kereshetsz vele.

Az a jobb, amelyiket szívesebben csinálnád!

A kőművesség talán egy kicsit nehezebb, a festés

- a színek miatt, talán kicsit érdekesebb lehet néha.

2011. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen jól érted.

Kőmüvest szeretnémde ha festő lenne elfogadnám azt is. De inkább kőműves.

2011. máj. 8. 22:03
 3/18 anonim ***** válasza:

akkor jó, hogy 1. helyre azt írtad, ha valahol elírták, ott szólj - vagy kérj új papírt!

Biztos sikerülni fog és szép szakma, lesz is munka!

Sok sikert!

nagy mesteri a tégaának sok szépet építettek -beírtam "téglaművészet" a googleképekhez -sok jó kép jött:))

[link]

2011. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. máj. 8. 22:49
 5/18 A kérdező kommentje:
és még annyit hogy úgy lehet csinálni hogy kijárom a kőműves szakmát és még festőt is akarom akkor erre van külön iskola ?
2011. máj. 8. 22:54
 6/18 A kérdező kommentje:
még annyi eszembejutott hogy tériszonyom van ez nem gond ezeknél a szakmáknál? a létra 4. fokáig valahogy fel bírok menni de utána remeg mindenem.
2011. máj. 8. 22:57
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem lehet 2. szakmát tanulni.

Tériszony? hát az nem jó.

De le lehet győzni.

J.W.Goethe-ről olvastam, hogy tériszonya volt. De ő nagyon tudatos volt mindenben, nagyon sokat tett azért, hogy ne legyenek indokolatlan félelmei.

És minden nap felment egy toronyba, minden nap egy kicsit feljebb- és lenézett, mindig. És tudatosította, hogy nem indokolt a félelme, és legyőzte, és elmúlt.

2011. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ilyesmit én is csináltam hogy mindig 1 lépcsőfokkal feljebb mentem a lépcsőn a padlásra. Mikor létra volt hogy fel lehessen menni akkor nehezebben jutottam fel. Mostmár megszoktam és nem félek. de ha egy másik padlásra kéne felmenni akkor nem merek, mert más körülmények vannak. Volt amikor a másik lépcsőn kellett volna lemenni a földszintre hát nem bírtam és a megszokott lépcsőn mentem. Én szerintem nem bírnák erről leszokni.
2011. máj. 8. 23:31
 9/18 anonim ***** válasza:

hát ezt meg kell gondolni akkor

ehhez a két szakmához le kell tudni győzni az ilyen félelmet..

villanyszer.-nek tanulótól hallottam, amikor elkezdték tanulni, mindenhez féltek hozzáérni, az asztalhoz is, mert rázhat.. azután feloldódott ez

meg kellene nézned - hogy menne ez a magasság-kérdés?


mi érdekel még?

2011. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát nagyon nem érdekel más illetve a számítógépes dolgok de ahoz én tul hülye vagyok hogy ez ilyen számítogépes dolgokat tanuljak. ez a kettő van. még szóbajöhet a vízvezeték szerelő is de szerintem képtelen lennék ezt is megtanulni. tehát ez a kettő van. valahogy majd ráveszem hogy ne féljek. Mostanába ez valahogy sikerült mert 50 cm-es álvány szerü valamin fel tudok állni. amin eleinte nem bírtam.
2011. máj. 8. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!