Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a középszintű...

Mennyire nehéz a középszintű biológia érettségi? Nagyon parázok tőleee.

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:33
 1/6 anonim válasza:
Nem nehéz a középszint. De majd holnap meglátod milyen :D am én is megyek:D
2011. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
No para. Nem téma. Pont ugyanolyan nehéz, mint a többi középszintű vagyis szinten aluli....mondja ezt egy volt emeltes:D
2011. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Első vagyok... Emelteztél bioszból?:D Nah az már nehéz viszont:D
2011. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Megint első:D Én nem mertem azt bevállalni:D
2011. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emeltes vagyok. Én visazont maximailsta voltam és nem engedte a büszkeségem hogy alább adjam. Nem is bántam meg. Így sosem kellett aggódnom a bejutás miatt mert bőven 400 felett voltak a pontjaim és ilyen 50 pontokkal szárnyalta túl a ponthatárokat az enyém. Viszont tény és való, hogy ehhez agy kell már és az, hogy tudd is használni. Meg sok idő, hogy bevágd. Az egész tiszta sejtbiosz. Kodonszótár és egyéb nyalánkságok.
2011. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon jól sikerült! Négyesre tippelek de a szóbelin szerintem kijavítom ötösre!:D
2011. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!