Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diákhitelt mire adják, kik...

A diákhitelt mire adják, kik veszik fel, és mire szokták elkölteni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kötelező felvenni. Ez olyan mint valami "zsebpénz", kapod aztán arra költöd amire akarod? (később meg visszaadod) (Remélem ne baj hogy ideírtam és nem a pénzügyekhez..)
2011. máj. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Csoporttársam pl.cipőkre........

halál komoly,arra költöd,amire akarod.A kik veszik fel kérdést meg nem értem.Aki akarja vagy rászorul.

2011. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem hogy kik, hogy rászorulók.. akiknek mondjuk a szülei nem tudnak pénzt adni?
2011. máj. 11. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal felveheted akkor is,ha úgymond,nem szorulsz rá.Nekem nincs hitelem,így pontosan nem tudom,de csoporttársaimnak van,a "gazdagéknak" is.Az otthonról hozottból élnek,a hitelt meg elbulizzák...............................
2011. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fura, akinek nem kell az minek veszi fel.. mármint oké, buliznak belőle, de akkor már inkább kérnének otthonról egy kicsivel többet, mert így fizethetik vissza később, holott pont nem kéne... Én sem tervezem amúgy felvenni, mert nekem is tudnak annyit adni majd amennyi kell, bulizni meg nem szoktam, (max. ritkán) szóval... De azért kíváncsi vagyok hogy megy ez.
2011. máj. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!