Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha érettségin...

Mi történik, ha érettségin elfelejtettem beírni, a tisztázati és a piszkozati lapok számát? Vagy ha nem minden oldalra írtam fel a nevemet, csak az oldalak többségére?

Figyelt kérdés
Sietnem kellett a végén beadásnál, lerohantam beadni, volt egy piszkozati lapom, amit az asztalon hagytam. Az érettségivel rohannom kellett, nem írtam be az első oldalra semmit (tisztázati, piszkozati lapok száma), mivel siettem, a feladatra koncentráltam. Másrészt, a piszkozati lapomat, nem raktam bele a borítékba, ott maradt az asztalomon, lehet h le is csúszott a padlóra, mert nem nem vettem észre. Nevem nem volt rajta. Mi történik ilyenkor? Én reagálom túl a dolgot és nem is ellenőrzik annyira? Az elnök, jegyző mennyire nézi át vagy köt bele ilyenekbe?
2011. máj. 12. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Tényleg véletlen volt, mindenki rohant, a javító tanár sem ellenőrizte le, csak bepakoltuk a borítékba gyorsan. Nem volt szándékos és szerintem föl se tűnik senkinek. Szerintetek?
2011. máj. 12. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.
2011. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos?:-) Remélem...
2011. máj. 12. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
A tanár dolga is lett volna ellenőrizni. De nem lesz belőle semmi baj. Ez nem fogja befolyásolni a pontszámodat.
2011. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok! :-)
2011. máj. 12. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ez csak egy biztosíték, h lássa a tanár, számítania kell pl. plusz egy oldalra ( mint tisztázat). Akkor lett volna gond, hogyha beadod áthúzás nélkül a piszkozatodat, mert akkor a tanárnak azt is értékelnie kell előírás szerint.
2011. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!