Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap felelünk énekből, és...

Holnap felelünk énekből, és bent hagytam a könyvemet az iskolában. Kb. egy sort ha tudok a dalból, neten nem találom. Középsulis valaki kéne, akinek ilyen könyve van, vagy aki ismeri a dalt. Valaki?

Figyelt kérdés

[link]


valami olyasmi rémlik, hogy ébred már a föld és a rét, lágy szellő száll szerteszét.....tovatűnik a bánat


ha valaki tudja, segítene? :$


2011. máj. 12. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van beszkennelem neked ha kell:)
2011. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak jólenne tudni a címét meg hogy kb hanyadik oldal
2011. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jajj az nagyon jó lenne.

az a baj, hogy tényleg nem tudom.

talán a közepe fele volt.

Két oldal volt, jobb oldalon kezdődött... és asszem minden szöveg sorhoz három vagy kettő kottasor tartozott.

Múltkor Liszt Ferencet vettük, azt nem tudom, hogy ebben a témakörben, vagy ő utána van a dal, de valahol ott körül, ha jól emlékszem.

Ha megtalálod, nagyon kösziiii :)

2011. máj. 12. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
megvan:D pillanat türelmet
2011. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



tessék nehogy egyest kapj:D

2011. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jajj, nagyon-nagyon-nagyon köszönöm.

kicsit béna, de fontos, hogy tudjam, és nincs időm reggel bent megtanulni, első óra lesz :/

wááá, azt hittem nem fogom megszerezni. (K)

2011. máj. 12. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
szivesen:)
2011. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!