Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy 5oldalas tételt ti milyen...

Egy 5oldalas tételt ti milyen rövid idő alatt tudtok megtanulni?

Figyelt kérdés
Én egy számvitel 5oldalast tételt már reggel 9órája tanulok és még mindig van egy oldal. Tiszta hülye vagyok. Érzem, hogy tudom, de mégis arra törekszek, hogy szóról szóra felmondjam. Ugye nem vagyok normális. :(((
2011. máj. 15. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törekedj arra, hogy szó szerint mondd fel, hanem inkább a saját szavaiddal próbáld meg, úgy sokkal többre jutsz. Írj hozzá pár szavas vázlatot.


Egyébként nekem attól függ, hogy mi a téma amiről tanulok, ha biosz vagy kémia lenne az elég hamar meglenne, na de a számvitel az nem hiszem, hogy menne. :D

2011. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el egy egész oldalt, aztán takard le próbáld meg elmondani. Ha nem megy logikázd ki. Ha így sem megy, írj puskát, nem muszáj használni de legalább addig is tanulod amíg leírod, vészhelyzet esetén akár használhatod is. Amúgy max 1 óra az 5 oldal. Hangolódj rá, ha úgy érzed máson jár az eszed, akkor inkább hagyd későbbre a tanulást. Én kora reggel tanultam anno, miest fölkeltem akkor fogott a legjobban az agyam :)
2011. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!