Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségin,...

Informatika érettségin, laptophoz köteles az iskola egeret biztosítani, vagy az úgy jó ha csak a beépített van?

Figyelt kérdés
Én ma laptopon érettségiztem, és a "tapipadon" kellett szenvednem ami elég nehéz és sok időt elvett tőlem, és félek emiatt rossz eredményem lesz.
2011. máj. 16. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, hogy köteles. Ott kellett volna reklamálni, másik gépet kérni.
2011. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha szóltál volna, akkor biztosan adtak volna, így viszont már késő bánat. Érettségizel, kb. 18 éves lehetsz, tanulj meg kiállni magadért.
2011. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaa, szerintem sem köteles, ha van más.
2011. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

arról nem tehet senki, hogy te béna vagy a tapipadhoz. Ha én képes vagyok AutoCAD 2D-t használni magasfokon, Solid Edge ST2-t (professzionális 3D CAD rendszer) használni alapfokon tapipaddal, akkor szerinted az Office az probléma? Neked probléma egy olyan programot használni tapipaddal, amivel én bármit megcsinálok neked egér nélkül? ha ennyire vagy képes, akkor nem is érdemled meg az 5ös infó érettségit.


Az érettségi amúgy is arról szól, hogy mennyire vagy képes megoldani egy adott egyszerű problémát egy adott idő alatt, nem arról, hogy ki tud jobban rinyálni, hogy "lassú a gép", "nincs egér", "nincs seggmelegítő a székben"... lehet pontozni lefele.

2011. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Szóbelin még felhúzhatod a jegyet, ha elbénáztad.
2011. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kértem egeret, másik gépet nem. Nem kaptam!

Nem az 5 ös érettségire hajtok, de annyit elvárok hogy legalább szóljanak, hogy vigyek magammal egeret, ha nem vagyok hozzászokva a tapipadhoz.

Nem bénáztam úgy gondolom, csak érdekelt, hogy valaki tud-e ilyesmi szabályról, amit kérdeztem. Nem értem a "leugatásokat". És nem tehetek arról, hogy az egérrel könnyebben dolgozok, mert asztali géphez ugye az van. De azért köszönöm a válaszokat, volt ami nem volt hasznos! Mert a nagyképűsködés nem válasz!

2011. máj. 16. 20:22
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
"a számítógép nem gondolataink, hanem utasításaink szerint működik". ergo ha rinyálsz, ha nem, akkor is veled volt a baj, mivel egy 18éves embernek kell tudnia használnia a legtöbb hardvert. és ne mond, hogy nehéz az infó érettségi, nekem 90% fölötti lett úgy, hogy 12 milliós rekordot állítottam fel flipperben közben. -.-
2011. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem én hogy értesz a géphez, de az emberekhez semmit! Nem rinyálok, csak kérdeztem, és ere jön a nagyzolás, egy szóval nem mondtam hogy nehéz az érettségi, a kérdésemnek semmi köze ehhez. Írják, hogy álljak ki magamért, 2 rendszergazdától, és infótanártól kértem, egeret nem kaptam, nem azért érettségiztem infóból, mert hú de okosnak érzem magam belőle, csak ez áll hozzám közel, de áh feladom, miért is érdekel a véleményed....:S
2011. máj. 16. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
xD
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
68%-os te egy mekkora nyomorék ember vagy xD:D szánalmas vagy. Te rinyálsz itt, senki nem mondta, h nehéz volt, a kérdés nem ez volt. Azt meg ki kérdezte, hogy neked mennyi lett az eredméyned? megsúgom: SENKI.. mert senkit sem érdekelsz. Gondolom vmi kis stréber f@sz vagy, akinek nincsenek barátai és itt próbálsz menőzni, de szerintem senki sem hisz neked el semmit, mert ha ilyen eredméyned lenne, akkor inkább befogdánd a pofád. kis kretén...
2011. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!