Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levonhatják a magaviseletemet,...

Levonhatják a magaviseletemet, vagy kirúghatnak? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Ma egy lány székére tejet öntöttem, egy pár oldalszámot kivágtam a könyvéből szikével és a vizes flakonját kiszúrtam felül, amikor ivott kifolyt a víz.Már nagyon bepöccent, az osztályfőnöknek is szólt.Mi voltunk a szolgálatosok a padtársammal, tehát nagy bajban vagyunk, és nem tudom hogy mentegetőzzek majd, ha behívnak az igazgatóságra.És lehet hogy azt is sejti hogy bosszú volt a tegnap történtekért.Nem tudom most egyszerűen mit csináljak, adjatok légyszi valami tanácsot vagy akármit hogy mit csináljak, mert pillanatnyilag non be vok szarva:D
2011. máj. 17. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kirúgni ennyiért nem fognak, de megdicsérni sem. Talán elsőként kérjél bocsánatot az áldozatodtól, az egy olyan normálisan hangzó ötlet, és ha behívnak az igazgatóhoz, akkor számítani fog. Vagy vigyél egy szikét, és vágd szét az igazgató könyvét is.
2011. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Legyél is. A felnőttség mérföldköve, ha már elkövettél valamit, azt vállalod, a bűntetésed letöltöd és többé nem teszel aljas dolgot. A bosszúállás sosem sül el jól.
2011. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De gyerekes! Hanyadikos vagy? át nálunk már volt köpködés, vízöntés, szappanos székezés, szappanos kilincsezés, sőt még tűzriadó nyomkodása is, animért kaptak azért, de senkit sem rúgtak ki. De már széttört díszvirág, meg ronda szó kiírása ssz alsó osztályban is volt még régen.xD
2011. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 valakiakitnemismersz válasza:
50%
Nekünk eddig a legjobb a teremben való függöny felgyújtása volt xD dezodor+ gyújtó és szépen égett.
2011. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!