Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van 300. 000 ft tartozásom az...

Van 300. 000 ft tartozásom az Apeh felé, amit nem tudok most kifizetni. Levonhatják a GYED-ből? Ha nem akkor hogy hajthatják be rajtam és mennyi idő múlva? Egy hónap és ki tudom fizetni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Írj egy levelet-tértis ajánlott-amiben kéred, hogy a fizetési határidőt tolják ki egy hónappal. Indokold meg. Vagy kérj részletfizetést
2011. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már átadták egy behajtó cégnek egy tartozást.
2011. jan. 27. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az APEH nem ad át tartozást behajtóknak. Náluk jobban senki se tudja behajtani. De lehet, hogy tévedek...
2011. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj részletfizetési lehetőséget.
2011. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:
100%
van lehetőség fizetési halasztásra vagy részletfizetésre. nyomtatványok az apeh honlapján megtalálhatók. letilthatják, vagy ingatlanra ráterhelhetik és ingóságokat is lefoglalhatnak. szóval igyekezz. nemrég írtam több ilyet is, mindet engedélyezték.
2011. jan. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!