Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanító képző, alkalmassági...

Tanító képző, alkalmassági vizsga. Vajon az egész dalszöveg kell, vagy elég 1 hosszabb/2 rövidebb versszak mindből?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. máj. 18. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam még, de úgy gondolom, hogy elég 1-2 versszak. A biztonság kedvéért azért tanulj meg egy egészet. Sok sikert!:)
2011. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok egészet megtanultam, mert ugye magyar népdalok kellenek, meg gondolom ebbe a nem túl gagyi (pl nem süss fel nap) gyerekdalok is beleférnek (kis kece lányom, cickom cickom, ilyesmik)
2011. máj. 19. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell az egész,akkor kicsit hosszú lenne az egész..:)

Idén jelentkezel vhova?Csak mert áprilisban már megvolt mindenhol nem?Én januárban voltam, nem volt vészes egyik rész sem egyébként:)

2011. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az előalkalmassági volt februárban. De arra csak annak kellett menni, aki akkor ért rá, vagy csak simán ki akarta próbálni. De én akkor nem tudtam volna elmenni. Én most megyek, 26-án :)


És köszi nektek, én is így gondoltam, hogy csak a rövideket tanulom meg teljesen.

2011. máj. 21. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
:) Sok szerencsét!
2011. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :)
2011. máj. 23. 07:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, hátha érdekel valakit! Jól ment, de nagyon nehéz volt. :) Minden elsőre sikerült!
2011. máj. 27. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Nah, örülök.:D Gratulálok. ;)
2011. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Az érettségi is elég jó lett, pontok megvannak, ha nem emelik mondjuk 40-50 ponttal:D Majd kiderül. Mindenkinek sok sikert az élethez, sok szép napot, és jó nyarat kívánok :)
2011. jún. 2. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!