Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pszichológia kar-ra milyen...

A Pszichológia kar-ra milyen középiskolai eredmények kellenek?

Figyelt kérdés

pl.: Felső fokú magyar kell?


Egyébként milyen a pszichológia kar?


2011. máj. 19. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyar maximum emelt szintű lehet,felsőfokú nem.De ha már így szóba jött,nagyon jó lenne egy felsőfokú nyelvvizsga is hozzá+egy emelt érettségi.A magyart nem ajánlom,mert az nagyon nehéz,inkább másik felvételi tantárgyat érdemes megpróbálni.Ha nem az érettségitől akarsz függni,akkor kitűnőnek kell lenned 11.és 12.-ben az 5 tantárgyból.Tavaly nagyon sok volt mindenhova a ponthatár(444 körül),szóval nagyon nehéz bejutni.Akkor próbáld meg,ha tényleg ez az álmod,mert utána nehéz lesz munkába állnod...18/L
2011. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aha, köszi a segítséget. Angol tagozatos vagyok, úgyhogy jövőre (Most az 5 osztályosban 11.es vagyok) előre hozok egy emelt angolt és a felsőfokút is lerakom. Aztán, emelt szintűt töriből terveztem tenni. Azt megtudnám csinálni. Kitűnő nem hiszek tudnék lenni... nagyon nehezen tanulom azt, ami nem érdekel. Meg rengeteg egyébbel is foglalkozom. Ahhoz meg, hogy kitűnő legyek, elsősorban a tanulásra kéne, koncentráljak.

Egyébként én most csak úgy kiválasztottam a pszichológiát. Tehát egyszerűen csak kerestem valamit, ami jobban érdekel, mint a többi. Én egyébként sem hiszem, hogy elsőre azt tudja választani az ember, amivel foglalkozni szeretne. Szerintem hasznos tudomány a pszichológia, így aztán azt szívesen tanulnám.

Köszi a segítséget!

2011. máj. 21. 08:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Látom,hogy nem vagy elveszve,ha tényleg akarod,akkor megtudod csinálni :) Én 3 évig teljesen más akartam lenni,mint amire jelentkeztem most,de nem baj,ha ez változik.Emelt törit pedig támogatom,én is azt csináltam.Kitartást!
2011. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Te egyébként mire mentél?
2011. máj. 23. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Pécsre megyek jogra szeptemberben :)
2011. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
wow, az nem semmi! Sok sikert kívánok!
2011. máj. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!