Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kaptam sárga csekket és...

Nem kaptam sárga csekket és el is felejtkeztem róla, most mondta barátnőm, hogy máj.18 a határidő. Nem fizettem be a felvételi díjat, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Mostmár semmit nem tudsz csinálni.

Jövőre jobban odafigyelsz majd.

2011. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Az első nagy butaságot írt, ne ijedj meg.


Sajnos ez már rendszer nálunk (tudom, mert 3 felvételi eljárásban jelentkeztem egymás után..), hogy a levelek egyszerűen nem jutnak ki mindenkihez a beígért határidőig. De ne aggódj, mert oda fog érni, és akkor majd befizeted.


Én pl. tavaly augusztus elején kaptam meg, azaz a ponthatárok kihirdetése után!!! Röhej! :D


Na de attól még persze be kell fizetni, hisz tartozás.


Ha attól nyugodtabb leszel, telefonálj be nekik, de szerintem ugyanezt fogják mondani.

2011. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg ne aggódj. Hívd fel őket, be tudod még fizetni. Egyik ismerősöm tavaly újra felvételizett, mert úgy álltak a dolgai, hogy azon a szakon amin volt nem lett volna meg a kellő kreditszám, és félt, hogy kirúgják. Végül meglett neki, így nem fizette be, mondván már nem kell neki, hogy felvegyék újra. Erre augusztusban jött a levél, hogy gratulálnak neki, felvételt nyert. Ennél még nagyobb poén, hogy nem ment el a beiratkozásra, erre a Neptunon látta, hogy benn szerepel neki az a szak, amire felvették:D Ez a nem semmi, mi?:D

Úgyhogy ne aggódj, nem maradtál le semmiről:)

2011. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Hivd fel oket, vagy azt mondjak, h varj a csekk erkezesiig, vagy pedig adnak eg szamlaszamot, ahova utalhatod. Emailben is segitenek, ha telozni nem akarsz.

Ne aggodj, massal is fordutl mar elo ilyen, ettol meg ervenyes a felveteli jelentkeesed, nem vezsik nagyon szigoruan, emrt altalaban kesni szoktak.

2011. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!