Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Joga van egy osztályfőnöknek...

Joga van egy osztályfőnöknek megtagadni a szülői igazolás elfogadását, ha előre figyelmeztetett?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulás volt, és csak orvosi igazolást hajlandó elfogadni.
2011. máj. 24. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Ha anyukád még nem igazolt 3 napot le, akkor muszáj elfogadnia. Ha igazolt, akkor sajnos nem!:D
2011. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nincsen!Én is igazoltam neki és vastagon nem érdekel a véleménye!(nálunk nagyon bunkó az ofő)sajnos nálunk anyagi gondok is közre játszanak,erre az osztályfőnök kijelentette,hogy az a pár ezer ft nem hiszi,hogy akkora terhet jelentene.Na ezért nem érdekel,hogy milyen igazolást kér!Menj az igazgatóhoz,és akkor majd jó lesz neki az az igazolás amit te írsz!
2011. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!