Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az állatorvosi egyetem nagyon...

Az állatorvosi egyetem nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Mondjuk a nehezek között, tehát egy SOTE-hez vagy egy BME-hez hasonlítva...
2011. máj. 24. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a nehéz. Valakinek pl. a kémia miatt a gyógyszerész, vegyész vonal nagyon durva, valakit a biosz nem érdekel annak az orvos szakok jelentenek kínlódást.
2011. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az Állatorvosin vagyok végzős, és igen nagyon nehéz. Bár én nem jártam SOTE-ra, sem BME-re, szóval azokhoz nem tudok viszonyítani. De az tuti, hogy legalább olyan nehéz, mint azok.

2011. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki pár év orvostanhallgatóság után állatorvos lett, pár tárgyát elfogadták és még így is azt mondta, hogy nehezebb. Persze kinek hogy, de az biztos, hogy alig van suli, ami nehezebb lenne nála.
2013. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!