Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az állatorvosi egyetem elvégzé...

Az állatorvosi egyetem elvégzése után is doktoranduszok, rezidensek lesznek a diákok, és szakvizsgát tesznek, vagy a 11 félév után annyi, mehet mindenki dolgozni és "világgá" akárhová?

Figyelt kérdés
Mert az orvositól csak az tart távol, hogy nagyon sok ideig nem független és praktizáló orvos... mmint rendes végzett orvos. Az állatorvosok ugye készen vannak az 5,5 év után?
2010. aug. 16. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy igen. Kész van minden vizsgád, aztán mehetsz dolgozni. Persze lehet (és célszerű) menni gyakornoknak ha mondjuk szakosodsz, illetve azt hiszem ez kötelező ha mondjuk sebész, szemész, bőrgyógyász stb. akarsz lenni
2011. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!