Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 35tételt mennyi idő alatt...

35tételt mennyi idő alatt tanulnál meg és hogyan?

Figyelt kérdés
Légyszi valaki segítsen aki volt már szórult helyzetbe.
2011. máj. 25. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire kell tanulnod? Érettségi?
2011. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyetemi vizsga, ma kaptuk meg a tételsort és hétfőn vizsga
2011. máj. 25. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Uhh...részvétem... összesen hány oldal? milyen tárgy? magolós vagy megértős?

Én a jegyzetelős típus vagyok, ha nem szó szerint kell, akkor kiírom a lényeget, és utána könnyebb azt a saját szavaimmal kiegészíteni, és ha leírom az jobban meg is marad, mint ha csak olvasgatom.

2011. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ma kaptad meg? Nem semmi...

Én múlt héten államvizsgáztam. 60 tétel egy hét alatt.

Én úgy csináltam, hogy reggel 6-kor keltem, aztán minden tételre kb 1-1,5 órát szántam. Volt amelyikre kevesebbet kellett. Utolsó nap tudtam ismételni.

Szóval sztem holnaptól csináld úgy hogy reggel korán kelsz, aztán tanulsz, ha úgy érzed, hogy fáradsz, tartasz egy kis szünetet, aztán kezded megint. De a lényeg, hogy pihend ki magad. Álmosan nem megy a tanulás.

Sok sikert:)

2011. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szemét nő a tanárunk. Ha nem megyünk hozzá be akkor még ma sem adja oda a tételsor. Fú de rühellem.

Nem magalos, csak sok a képlet és hozzá a magyarázat.

Szerintem most még pihenek egy kicsit és 6kor tanulás éjfélig.

Nehéz napok várnak ránk, és az a k. urva csak 2időpontot rakott fel. És tudja hogy fontos mert államvizsga mulik rajta.

2011. máj. 25. 17:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Utolsó akkor napi 10tételt áttanultál? nem volt sok? Hogy emlékeztél rá? napi hány órát tanultál?
2011. máj. 25. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:
hidd el, akár egy nap alatt is megtanulható :) Orvosira járok, úgyhogy tudom, mit beszélek :S:)tapasztalat...
2011. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Muszáj volt a napi 10 tétel. (Mert előtte még letudtam a kötelező vizsgákat azokból a tárgyakból, ami tantárgyak voltak még ebben a félévben.) Nekem kb 2000 oldal volt így összesen a 60 tétel. Csak így tudtam a végén ismételni is.

Hajrá, csak ügyesen! :)(Utolsó voltam.)

2011. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és megvolt a napi 16-18 óra tanulás.
2011. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!