Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne előrehozott érettségit és osztályozóvizsgát tennem?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, jövőre érettségizek. Ebben az évben jártam dráma előkészítőre, és valószínűleg ebből fogok érettségizni szeptemberben. Ez már biztos, mivel most érettségiztem volna, csak nem volt időm felkészülni, ezért szeptemberben fogok. De gondolkozom azon, hogy angol osztályozóvizsgát tegyek 4-es anyagból, és hogy leérettségizzek abból is szeptemberben! Van középfokú nyelvvizsgám már 1 éve. Segítsetek, hogy szerintetek érdemes lenne-e? Köszi
2011. máj. 27. 11:22
 1/4 anonim válasza:
szerintem csináld meg. én 3. év végén tettem angolból előrehozottat, húgom pedig szintén 3. év végén angolból és tesiből. szóval csinááld :)
2011. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és te hányas vagy angolból vagy mennyire megy jól? és hogy sikerült? :)
2011. máj. 27. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináld.
2011. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld.
2011. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!