Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy év alatt meglehet tanulni...

Egy év alatt meglehet tanulni oroszul annyira, hogy letudja nyelvvizsgázni belőle?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:

vagy esetleg olaszul? nővérem kint él Olaszországban és tudna segíteni nekem. de az orosz valahogy jobban érdekel...

vélemény? tudom, hogy van a városban egy olyan tanár akinek az anyanyelve orosz...

2011. máj. 29. 21:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát,én emelt orosz speces vagyok,véleményem szerintem nem egy könnyű nyelv,bár vannak szépségei és buktatói egyaránt.Milyen nyelvvizsgát szeretnél?(Gondolom közép..)Ez attól függ,hogy mennyi időt,energiát szánnál rá naponta,hányszor mennél különtanárhoz,de ha nagyon-nagyon-nagyon iparkodsz,talán sikerülhet,bár őszintén szólva nem látok rá sok esélyt.Az orosszal sokkal többre viheted később,mint az olasszal egyébként.
2011. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez a másik ok amiért az orosz érdekel, meg többen is beszélik, meg a környező országokban is megtudnám értetni magam.
2011. máj. 29. 22:20
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és Telc nyelvvizsgára gondoltam, mert az a legkönnyebb
2011. máj. 29. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgáknál szerintem Dexam,és Társalkodó a legkönnyebb.De relatív,kinek-mi :)
2011. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapfokon igen. Középfokon nagyon nagyon nagyon sok munkával, esetleg. De nem valószínű. És ez igaz bármilyen másik nyelvre is. (Jó, az eszperantót kivéve, de az nem igazi nyelv.)
2011. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!