Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet tanulni ezen az...

Meglehet tanulni ezen az oldalon tényleg jól gitározni?

Figyelt kérdés

Nem kamuznak? Bár azt írja 12 hónap a tanulás

[link]

mellesleg a célom,tényleg a saját és barát-család szórakozatatása,tehát nem akarok egy együttest alapítani :D :-)


2011. jún. 24. 15:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni,hogy még soha semmilyen hangszer nemvolt a kezeim között ( sajnos ) 23 éves vagyok.
2011. jún. 24. 15:03
 2/10 anonim ***** válasza:
kár erre kidobjál pénzt, ha akarod ingyen megtanítalak az alapokra 1 óra alatt :D
2011. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 óra alatt? Na engem is kíváncsivá tettél! Azt hogy, gondolod?
2011. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

valahogy így:

-figyelsz?

-figyelek

-tényleg figyelsz?

-tényleg figyelek

-na akkor ezek az ujjaid (rámutatok az ujjaira)

-itt a gitár, ezek a bundok, meg a 6 húr (e,h,g,d,a,e)

- ja és amúgy hallasz is , mert az is kell nem csak ujjak?

szóval

- igen

-szóval, figyelsz? (igen figyelek) itt egy tab, ott vannak a rajta a számok, pl ha olyat látsz hogy az első soron egy 1-es számot, akkor akkor a gitáron a legvastagabb húrt (E) lefogod az ujjaddal az első bundon a másik kezeddel meg megpendíted a húrt.

-Voálá te vagy az új Jimi Hendrix!


kb valahogy így :D

2011. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű lenne:D
2011. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De látok benne megfogható dolgotXD
2011. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó persze amit leírtam az kb annyira elég hogy eljátsszad keresztapa introját, ezután jön az hogy hallás után levedd a pengetést és egyszerűbb tábortűzi számokat eltudd játszani.
2011. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és a gitartanfolyam.hu jó oldal? arról van vélemény?
2011. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Aki írta az "egy óra alatt megtanítalak kommentet"... :D Figyelj már, merre laksz? Nem vagyok milliomos, valami olcsó összegért nem akarsz engem megtanítani gitározni?:DDDD

Zenével kapcs. abszolút megalapozatlan tudásom:

- bocibocitarka zongorán, furulyán + pár hasonló szintű dal.... :))))) Kottáról olvasás kb. kimerül a gimnáziumi oktatási szinten

2011. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Budapesten lakok, de nem vagyok egy über pro :D kb 1 éve tanulgatok (fél évig jártam tanárhoz az alapok miatt), írj privit azt 1-2 dolgot meg dalt(amit ismerek) elmagyarázok ha akarod.
2011. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!